;

Predaj vstupeniek online

Predaj vstupeniek online

Podporujeme rôzne spôsoby predaja. Vstupenky môžeš predávať online priamo na svojej vlastnej stránke cez iframe / API / Wordpress plugin. Event môžeš publikovať aj na našej stránke podujatí. Typov vstupeniek môže byť viac a aj v rôznych cenových úrovniach.

Systém Inviton predstavuje jednoduchú samoobslužnú platformu pre online predaj vstupeniek. Vytvorenie eventu je jednoduché, časovo nenáročné a zadarmo. Službu samoobslužného systému pre online predpredaj vstupeniek ponúkame ako jedny z mála na slovenskom trhu a sme plne mobile-friendly, čo značí, že naše stránku sú optimalizované aj pre mobilné telefóny a iné dotykové zariadenia, čím sa zaručuje maximálny komfort nakupujúceho. Váš event si dokážete kompletne prispôsobiť [taktiež mobile-friendly] a vyťažiť tak z Vášho online predpredaja úplné maximum. Predajom vstupenky sa pre nás však ozajstná práca iba začína, našim cieľom je podporiť promotérov aj pri ďalšej práci s kupujúcimi či už pred, alebo priamo na evente. Pre lepšiu predstavu, ako to celé funguje si prosím preštudujte sekciu "SLUŽBY"

Cena za službu je do 5% z ceny lístka, minimálne však 0,60€ bez ďalších skrytých poplatkov

Náš portál ponúka rôzne možnosti platby za online predaj vstupeniek. Podporujeme platbu platobnou kartou, vybranými internetbankingmi, ako aj prevodom na bankový účet. Všetky transakcie sú zabezpečené, platba prebieha cez platobný systém 24-pay.

Viac informácií Vytvoriť event

Platforma

Inviton - nová platforma pre organizovanie podujatí, kde si môžeš všetko manažovať sám. Skús to :-)

Základné funkcie a výhody nášho systému

 • Nový event do 15 minút
 • Predaj vstupeniek online
 • Kontrola vstupov
 • Registrácia návštevníkov
 • Tlač menoviek pri registrácii
 • Grafika
 • Reporty v reálnom čase
 • Dynamické registračné formuláre
 • Zľavové poukážky
 • Predaj aj na mieste
 • Emailové pozvánky
 • Zoznamy hostí - guestlist

Inviton je samoobslužná online platforma pre organizátorov eventov, kde si môžeš všetko nastaviť sám. Platí sa iba poplatok za predaj vstupeniek alebo za dodatočné služby. Celú platformu si môžeš zakúpiť aj ako samostatnú licenciu.

Viac informácií Vytvoriť event

Nový event do 15 minút

Nový event do 15 minút Event manažment a predaj vstupeniek môže byť jednoduchší, ako kedykoľvek predtým. Vytvorenie vlastného podujatia, nastavenie ceny vstupenky a spustenie predaja zaberie naozaj len pár minút. Všetko si môžeš zadarmo otestovať po kliknutí na vytvoriť event.

Kontrola vstupov

Kontrola vstupov Na eventoch môžeš kontrolovať vstupenky mobilom cez iOS/Android aplikáciu a môžeš kontrolovať vstupy aj do viacerých zón. Dostupná je online aj offline validácia vstupeniek, RFID trackovanie návštevníkov a bezhotovostný kreditný systém. Taktiež požičiavame výkonné skenery QR kódov.

Registrácia návštevníkov

Registrácia návštevníkov Registruj a manažuj hostí na viacerých zariadeniach v reálnom čase. Identifikácia je možná scanovaním prípadne vyhľadaním návštevníka v zozname. Mobilná aplikácia je dostupná pre iOS/Android.

Zobraziť ďalšie funkcie

Kontakt

Inviton s.r.o.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
Slovenská republika